0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • "Dabar tu mane supranti" Knyga-DO31 "Dabar tu mane supranti" Knyga-DO31
  • "Dabar tu mane supranti" Knyga-DO31 "Dabar tu mane supranti" Knyga-DO31

"Dabar tu mane supranti" Knyga

Parašykite pirmąjį atsiliepimą apie šį produktą čia

Prekės kodas: DO31

9,86 €

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Puikiai sukomponuotas psichologinis trileris, įtraukiantis ir nepaliekantis skaitytojo ramybėje iki pat paskutinio puslapio.

Prieš trejus metus dingus trylikamečiui Deniui Geleriui, jo šeima ir draugai vis dar įsikibę laikosi paskutinės menkutės vilties ir vaikosi kiekvieno šmėstelėjusio pėdsako. Nežinia, ar Denis dar gyvas, ar miręs, susiaurina jų pasaulį ir apgaubia jį paslapčių bei įtarimų šešėliais. Rutuliodama paauglio Denio dingimo ir paieškų intrigą, autorė atskleidžia gilų ir sudėtingą jo draugės Hanos, jos tėčio, Denio tėvų ir Dauno sindromu sergančios Denio sesutės Alisos pasaulius.

Knygoje parodoma, kaip nutylėtos paslapties padariniai, menkutis sandėris su sąžine pasmerkia nežinios ir bergždžių pastangų rasti pradingėlį kančiai. Bėgimas nuo tiesos, nuo akistatos su savo artimu, su savimi pačiu sutrupina ramų ir gražų šeimos pasaulį, suardo tarpusavio pasitikėjimą. Ir vis dėlto romano gale visos meistriškai supintos gijos, iškėlusios į paviršių ištikimybės, meilės, draugystės, pasiaukojimo, saviapgaulės ir praregėjimo temas, galų gale išsiriša.

Romane sukurtas įdomus Hanos paveikslas – nors tik paauglė, ji įžvalgesnė ir protingesnė už daugelį tiesos nebeatpažįstančių, prie savo norų pasaulį pritaikiusių suaugusiųjų, reginčių tai, ką nori regėti.

Ši knyga yra paremta tikra prancūzo Frédéric Bourdin istorija, kuri taip pat įkvėpė sukurti ir apdovanojimų pelniusį dokumentinį filmą - „Apgavikas“ („The Imposter")

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

Instrukcijos nėra.

Įgūdis

  • Emocinis Intelektas
  • Komunikabilumas

Viduje

Knygoje yra 246 puslapiai

Amžius

Nuo 14 metų

Žaidėjų skaičius

1