0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • EXIT mokslinis žaidimas The Secret Lab-KS692742 EXIT mokslinis žaidimas The Secret Lab-KS692742
  • EXIT mokslinis žaidimas The Secret Lab-KS692742 EXIT mokslinis žaidimas The Secret Lab-KS692742
  • EXIT mokslinis žaidimas The Secret Lab-KS692742 EXIT mokslinis žaidimas The Secret Lab-KS692742

EXIT mokslinis žaidimas The Secret Lab

Prekės kodas: KS692742

14,96 €
100 1 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Kaip savanoriai, norintys atlikti medicininį tyrimą, pranešate apie tai laboratorijoje, kaip nurodyta. Bet nieko joje nėra, Išskyrus tave! Garai kyla iš mėgintuvėlio ir pradeda svaiginti. Atsibudus randi užrakintas duris, nešiojamąjį kompiuterį ir keistą diską... Ar galite išspręsti senovės savanorių paliktas mįsles ir pabėgti iš laboratorijos? "EXIT" galvosūkiai puikiai suderina logiką ir kritinį mąstymą.

Kaip žaisti

Jūsų tikslas yra pabėgti iš paslaptingos laboratorijos kiek įmanoma greičiau. Tačiau tai nėra taip paprastas, nes kiekviena spyna kambaryje yra apsaugota su tam tikra mįsle. Žaisdami vis atrasite tam tikrų objektų, užrakintų kodu, sudarytu iš trijų spalvų laboratorijos indų. Norėdami pasiekti objektus, turėsite išsiaiškinti atitinkamą kodą ir įvesti jį į dekodavimo diską. Disko krašte rasite 10 skirtingų simbolių, kurių kiekvienas reiškia kodą, kurį turite iššifruoti. Atkreipkite dėmesį į kiekvieną detalę Jei manote, kad kodą iššifravote, įveskite jį po atitinkamu simboliu ant disko. Tuomet, pažiūrėkite per langelį ant mažiausio krumpliaračio tam, kad pamatytumėte skaičių, reiškiantį atsakymų kortelę, kurią galite atversti ir pasižiūrėti. Jei kodas neteisingas, turėsite toliau ieškoti sprendimo ar laikinai pereiti prie kitos mįslės, o jei kodas teisingas, atsakymų kortelė pasakys, ką turėtumėte daryti toliau.

Įgūdis

  • Kritinis mąstymas
  • Atkaklumas>

Viduje

1 dekodavimo diskas, 85 kortelės (, 2 "keisti" objektai, 1 knygelė, 1 taisyklių knyga anglų kalba (EN).

Amžius

Vaikams nuo 12 metų

Žaidėjų skaičius

Nuo 1 iki 4 žaidėjų

Klientų įvertinimai

  1. Patiko Ieva 2020-04-24
    Įvertinimas

    Labai idomi serija zaidimu tiems, kas megsta rebusus ir misles. Lavina mastyma ir vaizduote, nereikia eiti is namu i pabegimu kambarius !!!!. Galima zaisti vienam arba draugu kompanijoje.

Jums taip pat gali patikti