Pasaulis, pripildytas smagių, aukštos kokybės lavinamųjų žaidimų, skatinančių visą gyvenimą trunkantį mokymąsi, augimą ir sėkmę, - tokia yra Mindware tobulo pasaulio vizija, kuria vedama ši įmonė kuria iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintus edukacinius žaislus, žaidimus, galvosūkius, kūrybinius bei statymo rinkinius, spalvinimo knygeles ir kitus nepaprastus produktus…

Įkurta 1990-aisiais, savo veiklą Mindware pradėjo kaip maža parduotuvėlė, o bėgant laikui išaugo į pasaulinio masto internetinės bei didmeninės prekybos verslą. Per gyvavimo metus, ši įvairaus amžiaus vaikams skirtų žaislų ir žaidimų kūrėja, gamintoja bei platintoja laimėjo daugybę prestižinių apdovanojimų.

Todėl šįkart norime Jus supažindinti su šiuo unikaliu ir Lietuvoje išskirtinai tik edukaciniai.lt parduodamu prekės ženklu pristatydami keletą jau populiariausiais tapusių produktų bei porą įdomių naujienų.

Q-BA-MAZE

Q-BA-MAZE yra unikalus, daug apdovanojimų pelnęs spalvotų kubelių žaidimas. Kubeliai vienas su kitu lengvai ir netikėtai tvirtinasi bei sukuria smagią rutuliukų ridenimo trasą-labirintą. Kas daro Q-BA-MAZE išskirtiniu? Ogi tai, jog galite sukurti jaudinančius labirintus, įsikūnijusius į gyvūno, geometrinės figūros ar bet kokios kitos Jūsų sugalvotos formos skulptūrą. Sudėkite ir sujunkite permatomas dalis taip, kad sukurtumėte sudėtingą labirintą, kuris privers visus, net ir Jus, spėlioti. Plieninio kamuoliuko keliai riedant šiuo labirintu išties netikėti, todėl kaskart būsite nustebinti. Žaidimas stiprina STEM, fizikos, inžinerijos pagrindų, strateginius bei smulkiuosius motorinius įgūdžius. Išplečia kūrybiškumą, kooperavimosi ir loginio mąstymo gebėjimus. 

QWIRKLE

Maišykite, derinkite, rinkite taškus ir laimėkite! Qwirkle yra privaloma kiekvieno šeimos žaidimų vakaro dalis. Tai vienas populiariausių Mindware žaidimų, kurio parduota jau virš 3 milijonų egzempliorių. Iš pažiūros paprastas spalvų ir formų derinimo žaidimas iš tiesų reikalauja taktinių manevrų, greito mąstymo ir gerai suplanuotos strategijos. Žaidėjai renka taškus statydami ryškiaspalvių detalių eiles ir kolonas, o daugiausiai taškų pasibaigus visoms detalėms turintis žaidėjas laimi. Šis lengvai išmokstamas, tačiau iššūkių kupinas žaidimas patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Qwirkle moko apie spalvas, formas, matematiką ir strategavimo svarbą, stiprina kalbinius, kritinio mąstymo, dėmesio koncentravimo ir problemų sprendimo įgūdžius.

Q-BITZ JR. 

Q-bitz Jr. yra supaprastinta ir palengvinta originalaus „Q-bitz“ versija, ugdanti atmintį, vizualinį erdvės suvokimą bei dėmesio koncentravimą. Tai itin smagus ir įtraukiantis, ne vieną apdovanojimą pelnęs žaidimas. Jį išmokti ir įvaldyti labai paprasta, o tuomet tampa be galo malonu leistis į vizualinį intelektą, matematiką bei STEM įgūdžius lavinantį nuotykį. Q-bitz toks smagus, jog Jūsų vaikas norės jį žaisti vėl ir vėl! Q-bitz Jr. principas paprastas: žaidėjai rungtyniauja, kuris greičiau atkurs ant atverstos kortelės pavaizduotą raštą iš savo turimų kubelių. Pirmasis, kuriam tai pavyksta, sušunka „Q-bitz!” ir laimi kortelę. Žaidėjas, po šešių raundų turintis daugiausia kortelių, laimi. 

PATTERN PLAY

Pattern Play - tai naujas, tačiau jau teigiamai įvertintas Mindware žaidimas, o tiksliau - meno kūrinys žaidime. Naudokite ryškiaspalvius, skirtingų formų blokelius ir raštų korteles bei susipažinkite su pagrindinėmis matematikos sąvokomis. Raštų kortelės yra sunumeruotos pagal sudėtingumą, pradedant nuo lengviausio ir baigiant pažengusiųjų lygiu. Kiekvienam statymui tampant vis sudėtingesniam, prireiks kantrybės, pasitikėjimo savimi ir drąsos bandyti bei klysti. Blokeliai taip pat gali būti panaudojami sukurti begalines variacijas turinčius dizainus, todėl įtraukia į valandas trunkantį, nepabostantį kūrybinį žaidimą. Pattern Play yra kokybiškas, ankstyvuosius matematinisu gebėjimus, erdvinį suvokimą, dėmesio koncentravimą, motorinius įgūdžius ir strateginius gebėjimus vystantis mokomasis įrankis, reikalingas kiekvienuose namuose.

BABU ROCKER'S

Dar vienas naujas Mindware žaislas - Babu Rocker’s - tai moderni, besisupanti, iš tvirto medžio pagaminta vaivorykštė, suteikianti visą spektrą žaidimo galimybių bet kokio amžiaus vaikams! Modernus žaislo požiūris į blokelių tipo žaislus suteikia aiškias ir paprastas kūrybinio žaidimo galimybes. Nuo spalvų rūšiavimo, dėliojimo ir balansavimo iki spurgos ar sūpynių kūrimo, ši graži vaivorykštės formos dėlionė skatina lytėjimą, pagrindinių motorinių įgūdžių vystymąsi, gerina rankų-akių koordinaciją bei balansą, supažindina su priežasties-pasekmės dėsniu.

Daugybę apdovanojimų pelnęs „sumanių žaislų bet kokio amžiaus vaikams" gamintojas Mindware kuria vienus populiariausių žaislų, padedančių vaikams mokytis žaidžiant. Ir visai nenuostabu, mat įmonės misija yra padaryti pasaulį sumanesnį per žaismingą mokymąsi. Tad jei ieškote geriausių edukacinių žaislų vaikams, siūlome pasižvalgyti po plačią ir įvairią Mindware žaidimų kolekciją.