0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.

Pasaulis, pripildytas smagių, aukštos kokybės lavinamųjų žaidimų, skatinančių visą gyvenimą trunkantį mokymąsi, augimą ir sėkmę, - tokia yra Mindware tobulo pasaulio vizija, kuria vedama ši įmonė kuria iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintus edukacinius žaislus, žaidimus, galvosūkius, kūrybinius bei statymo rinkinius, spalvinimo knygeles ir kitus nepaprastus produktus…

Skaityti daugiau »
“Įžiebkite savo protą” - ragina ThinkFun kūrėjų komanda, pristatydama naujus, smagius, kokybiškus žaidimus bei galvosūkius, padedančius lavinti kritinį mąstymą, kūrybingumą, STEM ir kitus įgūdžius. Kviečiame susipažinti su pačia įmone bei jos populiariausiais, pirkėjų jau įvertintais žaidimais ir naujienomis, kurios, neabejojame, tikrai užkariaus tiek Mažųjų Herojų, tiek suaugusiųjų širdis.Skaityti daugiau »
edukaciniai edukaciniai
Apie atmintį pradedame galvoti, kai patys nustembame, išgirdę kieno nors pasakojimą apie tai, ką kartu patyrėme: oho, tikrai taip buvo – MANO gyvenime? Kodėl aš atsimenu visai ką kita iš tos kelionės? Arba tuomet, kai tėčiui ar mamai senatvėje sutrinka atmintis. Bet ne tada, kai ji auga ir formuojasi mūsų vaiko galvelėje. O jei atkreiptume dėmesį būtent tuomet, padarytume neįkainojamą paslaugą ir indėlį į jo ateitį.Skaityti daugiau »
Vaikų psichologė Giedrė Sujetaitė-Volungevičienė
Mama nerimaudama pasiguodė, - „Mano vaikas negali pažaisti vienas. Keturmetis nuolat reikalauja dėmesio ir pasiūlymų, ką veikti“. Tai yra rimtas ir pagrįstas nerimas. Žaidimo kultūra pasaulyje sparčiai kinta. Ir deja, vaikų atžvilgiu į blogąją pusę. Laisvas, paties vaiko kuriamas žaidimas nyksta! – skelbia mokslininkai ir vaiko raidos specialistai. Bet kodėl?Skaityti daugiau »