0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
edukaciniai edukaciniai

Edukaciniai.lt vairo (ir už sumanymo padėti tėvams ugdyti vaikus žaismingai) stovi Arūnas Užupis. Didžiausios jo aistros – inovacijos ir, kaip jau galėjote nuspėti, edukacija. Jis kaip tėvas tiki, kad dabartinė tėvų karta augina pasaulio keitėjus, tik turime jiems padėti protingai ugdydami. Jis pasakoja, kaip tam gali pasitarnauti žaislai.

Skaityti daugiau »
edukaciniai edukaciniai

Ar kada susimąstėte, kaip vaikas supranta, ar bananas didesnis už braškę? Mums tai taip savaime suprantama, kad tik juokiamės, kai mažylis bando visą bananą įdėti į piniginę. Išmėginkite – jei pasiūlysite vienmečiui įdėti bananą į piniginę, jis tikrai nepasakys, kad netilps, ir mėgins tai padaryti.

Skaityti daugiau »
Vaikų psichologė Giedrė Sujetaitė-Volungevičienė

Ar jums pasitaiko akimirkų, kai pasimetate - kaip skatinti vaiko kūrybingumą, bet kartu numalšinti nuolatinį “netikusį” kvailiojimą? 


Rytas – ruošimasis į darželį. Mažasis Simas nuolat juokiasi ir nenori rengtis, nors mama to prašo jau penktą kartą. 

Kūrybinis ZoLO konstruktorius

Jis užsimauna kojinę ant rankos ir vaidina – „ssss... gyvatė šliaužia“. Simas bando prajuokinti mamą, bet… ar likus vos dešimčiai minučių iki išėjimo, vaikui dar neapsirengus ir nepusryčiavus, kas nors, be pačio Simo, norės juoktis? „Nustok kvailioti ir renkis“ – pasigirsta griežtas susierzinęs balsas.

Skaityti daugiau »